בית חכם עם אינטרקום

מה זה אינטרקום אלחוטי ואיך הוא עובד

בזמנים בהם אחוז הפשיעה הולך ועולה, אנשים בעלי ביטחון עצמי מופרז חושבים שהם מסוגלים לעשות ככל העולה על רוחם, עולה גם הצורך במיגון ואבטחה טובים ואיכותיים יותר של בתים פרטיים, בניינים רבי קומות ואפילו עסקים. מה הפלא שרבים החלו לרכוש אינטרקום אלחוטי שהוא לחלוטין המילה האחרונה בתחום האבטחה? נשאלת השאלה מה ההבדל בינו ובין האינטרקום הקלאסי המוכר לכולנו, האם הוא באמת טוב ממנו ואיך בכלל בוחרים את האינטרקום הבא שלנו? על כל אלו, נענה במאמר שלפניכם.

להיות בשליטה מבלי לזוז מהספה – הכל על אינטרקום אלחוטי

אינטרקום אלחוטי עובד על Wi-Fi וזוהי כנראה הסיבה העיקרית לכך שהוא הפך לנפוץ במיוחד בקרב מתקינים ולקוחותיהם. התקנתו פשוטה מאוד ואינה דורשת חיווט, הוא מתחבר למכשירים הסלולריים של דיירי המקום, ומכיל אופציות רבות והרחבות שהופכות אותו להרבה מעבר לסתם אינטרקום המשמש כאמצעי הגנה. האנטרקום האלחוטי מתחבר אך ורק לחשמל וכך חוסך את החיווט אותו מחייב האינטרקום הקווי. הוא מחובר לרשת הביתית ולעתים גם ל- Bluetooth ומצטרף למכשירי החשמל הביתיים. מלבד יתרונות אלו, יש עוד כמה דברים שכדאי לדעת על החידוש הנפלא:

התקנה ללא פשרות

גם כשמדובר על אינטרקום אלחוטי חכם ופשוט להתקנה, אין צורך להתפשר על איכות ההתקנה שלכם. התקנת אינטרקום איכותית ומקצועית תקבע את רמת הבטחון במרחב האישי שלכם. ישנן מערכות אינטרקום מורכבות יותר המגיעות עם מגוון רחב של פיצ'רים שמאפשרים לדיירי המקום לא רק לקבל התראות על מי שנמצא בחוץ, אלא גם להחליט אם לתת לו להכנס, לנהל שיחות ארוכות ועוד, מבלי לקום מהכיסא.

הכלל החשוב ביותר אותו יש לזכור, הוא שכשמדובר בבטחון האישי שלכם אין להתפשר על פחות מחברת אבטחה מעולה. כאן, מיי סקיוריטי נכנסים לתמונה. עם ניסיון של שנים, היכרות מעמיקה עם מגוון דגמים ויצירת רשת אבטחה מעולה לכל המבקש במגוון תנאי שטח, אנחנו נגיע עד אליכם, נתקין את האינטרקום החדש והמתקדם שלכם ואף נראה לכם איך זה עובד. לא נעזוב את המקום לפני שנבצע כמה בדיקות, ונשחרר אתכם לפרק החדש בחייכם; עם שינה מעולה בלילה, שקט נפשי ובעיקר, הרבה מאוד בטחון.