להזמנות חייגו

אינטרקום לבית פרטי

השאירו פרטים להצעה מהירה!

המלצות

מידע נוסף

אינטרקום לבית פרטי היא אחת המערכות החשובות ביותר לכל בית. מדובר במוצר שמבטיח את הביטחון של בני הבית ומגן על הפרטיות שלהם. מערכת אינטרקום לבית יוצרת את החיץ בין הבית לבין הרחוב כאשר הודות למכשיר הזה אנחנו חשים הרבה יורת בטוחים וגם הרבה יותר מוגנים.

קיימים היום כמה וכמה סוגים של מערכות אינטרקום עד שאנחנו הלקוחות מוצאים את עצמינו מתלבטים ומתחבטים על מה באמת ללכת.

כדי להגיע לבחירה הכי טובה והכי נכונה עבור הלקוח חשוב להתייחס למספר שיקולים שירכיבו את הבחירה. ככל שתתמקדו יותר בצרכים שלכם ובמה שחשוב לכם להשיג באמצעות האינטרקום, תוכלו להגיע בסופו של דבר לבחירה הכי טובה והכי נכונה עבורכם.

כך עליכם להחליט איך תרצו לזהות את האורחים? האם באמצעות וידאו, טלפון או אפליקציה? חשוב שתוודאו כי יש בבית תשתית תקשורת מתאימה לצורך ההתקנה. כמו כן חשוב לוודא כי יש מקום בפתח לצורך ההתקנה של מערכת האינטרקום.

אילו סוגי אינטרקום קיימים בשוק?

 • מצלמה – יש את מערכות האינטרקום המצוידים במצלמה. כך אנחנו יכולים לראות מהבית מי עומד בשער ומי זה שמבקש להיכנס אלינו הביתה. מדובר במוצר שמבטיח הגנה גבוהה מאוד כאשר אנחנו יכולים לדעת בדיוק מי הוא זה שנמצא בפתח וזאת בלי שיהיה עלינו לקום לשם כך ולגשת אל השער.
 • שפורפרת – יש מערכת אבטחה שמתחברות לשפופרת כאשר אנחנו יכולים לתקשר עם האנשים העומדים בצד השני של המערכת כלומר מחוץ לבית. כך אפשר לוודא במי מדובר ומה רצונו.
 • קודן – קודן זה גם חלק ממערכת אבטחה.

עשוי לעניין אתכם: מערכת אבטחה ביתית מומלצת.

אינטרקום לבית פרטי

איך לבחור אינטרקום לבית פרטי?

כאשר מדובר באינטרקום המיועד לבית פרטי זה לא חייב להיות סיפור גדול. אפשר לרכוש את המוצר ולהתקין אותו לבד במהירות ובקלות.

לא מדובר כאן בעבודה מורכבת הדורשת ידע רב ומקצועי. זאת משום שמדובר בדרך כלל  במכשיר אחד פשוט שמאפשר את התקשורת למן שער הכניסה לבית לבין דיירי הבית.

לא ממש מורכב. כך שבמצב כזה אפשר בהחלט לרכוש אינטרקום לבית פרטי להתקנה עצמית או אינטרקום אלחוטי לבית פרטי ולבצע את ההתקנה על פי ההוראות בלי כל תסבוכת מכל סוג שלא יהיה.

אינטרקום לבית פרטי

 

אינטרקום לבית פרטי להתקנה עצמית – שלב אחרי שלב

אז החלטתם לשדרג את תחושת הביטחון שלכם ושל בני הבית ואתם יוצאים לרכוש אינטרקום. כאן חשוב מאוד שתלמדו ותפנימו. התקנת אינטרקום ביתי זה בהחלט לא סיפור מורכב.

אך אם אין לכם את הידע המקצועי איך וכיצד לעשות את זה בצורה הכי טובה והכי בטוחה, חבל שתיכנסו לזה בעצמכם. הגם שיש היום הוראות ממש ברורות איך וכיצד יש ליישם את המערכת וכיצד להתקין אותה במקומה.

אם מדובר בחיבורים פשוטים, תוכלו לנסות לעשות אותם בעצמכם. המקרים בהם מדובר בהתקנה וחיבור של מערכות, משיכת כבלים והתקנה מורכבת, הרי שהעבודה בהחלט תהיה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מהתחום.

אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום לבית פרטי מחיר

כאשר מדובר במערכת אינטרקום המיועדת לבית פרטי לא חייב להיות שתהיה זו מערכת גדולה ויקרה. אחרי הכול בבית הפרטי הצרכים פחות או יותר מוכרים ואין כאן הרבה שינויים או הפתעות. עם זאת לא נוכל להתעלם מהעובדה כי מדובר במוצר שקיים בכמה וכמה וריאציות וברמות שונות.

ברור שככל שהמכשיר יהיה בסיסי ופשוט יותר, הרי שהמחיר לשו יהיה יחסית זול יותר. מנגד, כאשר מדובר במוצר שהוא מורכב והוא כולל מספר יחידות, יש בו מסך ויש בו קודן ויש מערכת אוטומטית, ברור שהסיור יהפוך להיות באופן טבעי יקר הרבה יותר.

השאלה המרכזית היא מה המוצר שהייתם רוצים שיהיה לכם בבית ועל מה אתם אכן מוכנים לשלם לשם כך.

אינטרקום לבית פרטי

מותגים מומלצים של אינטרקום שכדאי להכיר

קיימים מותגים שונים של מערכות אינטרקום שאנחנו מכירים היום בשוק כאשר חשוב לבחון היטב כל מותג וכל מוצר מוצע וזאת על מנת להבטיח כי הבחירה בסופו של דבר אכן תהיה בחירה נכונה וחכמה וכזו שתיתן מענה מושלם ואיכותי לאורך כל הדרך.

לא כל מה שעולה יקר יהיה בהכרח מוצר שווה יותר או איכותי יותר. חשוב לשים לב לצרכים הספציפיים שלכם בבית ולעשות את הבחירה הנכונה והחכמה ביותר בהתאם.

האפשרויות הקיימות –

 • קודן באזעקה פאנל חיצוני שמותקן ליד הדלת
 • קודן באזעקה
 • קודן באזעקה אמצעי תקשורת עם הפאנל החיצוני
 • קודן באזעקה עם מנעול חשמלי שמותקן בתוך הדלת ונפתח רק לאחר פקודה
 • קודן באזעקה כבלים וחיווט
 • קודן באזעקה שנאי, או מוכר יותר בכינוי – ספק כוח. המטרה שלו היא התאמת המתח מארון החשמל למתח הנמוך אותה המערכת דורשת.

ראו גם: התקנת מערכת אזעקה.

אינטרקום לבית פרטי

התקנת אינטרקום – מחיר אחריות ושרות לשנה

חשוב לרכוש את המוצר במקום מוכר, מקצועי, אחראי וכזה שיכול להבטיח איכות ואמינות לאורך זמן לצד אחריות על המוצר.

יתרונות התקנת אינטרקום ביתי

אינטרקום ביתי מעניק לכם תחושה של ביטחון, של שליטה ושל יכולת לבדוק לפני שפותחים את שער הבית מיהו האורח ומה טיבו. ברור שזה תורם רבות לתחושה של בני הבית ולאינטימיות שלהם.

ראו גם: התקנת אינטרקום לשער כניסה.

אינטרקום לבית פרטי

מהי התשתית הנדרשת להתקנת אינטרקום לבית פרטי?

חשוב שתהיה תקשורת קווית או אלחוטית משער הכניסה אל תוך פנים הבית. בתנאי הבנייה של היום יש ברוב המקרים צורך בהתקנה של מערכת קווית.

 • שקעים פנויים בארון התקשורת – ההתקנה של מערכת האינטרקום מחייבת שנאי ושקעים פנויים לצורך השימוש במוצר.
 • מסך ביתי נוסף – אם אנחנו רוצים להתקין מספר מסכים למערכת יהיה עלינו ליצור את הצנרת המיוחדת שתחבר בין ארון התקשורת למקום שם נרצה את מסך האינטרקום.

מתקין אינטרקום שמגיע ישירות אליכם יבצע עבורכם את העבודה לשביעות רצונכם המלאה.

MySecurity מציעה שירותי התקנת אינטרקום לבית פרטי ועוד מגוון שירותים בתחום האבטחה הביתית! השאירו פרטים או התקשרו עכשיו ונשמח לסייע לכם!

Rate this post
על מה דיברנו:
my security
my security

חברת my security מבית עתיד חשמל - מספקת שירות 360 בכל מה שקשור לתחום האבטחה והמיגון ומתחייבת לשירות מקצועי ומסביר.
במהלך השנים, למדנו את הצרכים של לקוחותינו והתאמנו חבילות ומחירים משלמים לכל כיס - הכול במטרה שתרגישו בטוחים במקום שהכי שלכם - הבית.
אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן