להזמנות חייגו

התקנת קודן לדלת

השאירו פרטים להצעה מהירה!

המלצות

מידע נוסף

התקנת קודן לדלת לא הייתה כל כך מוכרת בעבר במגזר הפרטי. הקודן היה מקובל בעיקר בבתי עסק. עם השנים הבינו כולם שמה שטוב למען ביטחון ובטיחות העסק טוב גם לבנייני מגורים, לגני ילדים, למשרדים וגם לבתים פרטיים.

התקנת הקודן תורם רבות לתחושת הביטחון והבטיחות של הבית כך שבעלות נמוכה יחסית אנחנו יכולים לשמור על הבית ולא כל מי שירצה להיכנס יוכל לעשות זאת בלי לדעת את הקוד.

אז איך תדעו לבחור את הקודן המתאים לצרכים שלכם? על מה שחוב שתקפידו בעת התקנת הקודן לדלת וכמובן כמה כל זה יעלה לכם? הבה נתחיל…

יתרונות התקנת קודן לדלת

למה בעצם כדאי לכם ללכת על התקנת קודן? הקודן היא חלק מאוד משמעותי מכל מערכת אבטחה לבית. אתם יכולים להתקין קודן בדלת הכניסה לבניין או כמובן גם בדלת הכניסה לבית. בכל מקרה אפשר ללכת על קודן עם התקנת מערכת אינטרקום או בלעדיו. גם בתוך משרד אפשר להתקין קודנים בחלק מהדלתות וזאת כדי לחסוך את חלוקת המפתחות בקרב כל מי שמורשה כניסה לאותם החדרים.

למעשה בכל דלת אפשר להתקין קודן כאשר בחלק מהדגמים אפילו לא יהיה צורך למשוך חשמל לשם כך.

הקודן בכל מקרה משדרג את תחושת הביטחון של כל מי שעושה בו שימוש לצד החיסון בשכפול מפתחות לכל אחד. מעבר לכך, הקודן חוסך את הצורך בשימוש במפתחות כאשר החדר ננעל באופן אוטומטי ונפתח בלחיצת כפתור.

כך אין לנו את הבעיות של שכחת מפתחות או איבוד מפתחות.

סוגי קודנים לדלת

כאשר מדובר במערכת התקנת קודן לדלת כניסה, יש דגמים וסוגים שונים של קודנים. יש את קודני הפלסטיק השקופים אך לרוב מעדיפים המתקינים וגם הלקוחות את הקודנים העשויים מתכת. אלו חזקים מאוד ומסוגלים להישאר שלמים גם במצבים של ונדליזם. הם מגלים עמידות גבוהה גם מול פגעי מזג האוויר.

כאשר מדובר בהתקנה של קודן בתוך מבנה כמו כניסה למשרד, כדאי לבחור קודן שיהיה עמיד וחזק. היות ומדובר בקודן שעובר כל הזמן שימוש ומגע תמידיים מה שעשוי להשפיע על השחיקה של הקודן. קודן לדלת שהוא מחומר עמיד וחזק ישמור גם על שלמות הספרות. כלומר הבלאי יהיה נמוך יותר והאיכות טובה פי כמה וכמה.

ראו גם: מצלמות אבטחה לבניין.

קודן עם חיישן קרבה

הקודנים של היום עושים הרבה פחות שימוש עם הקשה על ספרות אלא שהם נשלטים על ידי חיישני קרבה. חיישני הקרבה ממוקמים על צ'יפים קטנים או על גבי כרטיסים עם פס מגנטי.

למי מתאימים הקודנים עם חיישני הקרבה?

במשרדים שם יש הרבה עובדים מה שמקשה מאוד על שמירת קוד הכניסה בסודיות. חיישני הקרבה הינם אישיים על הכרטיסים המגנטיים או בצ'יפים הנמצאים בידי העובדים מה שמקשה על הפצת הקוד בלי בקרה.

בבנייני מגורים שם יש גם ילדים קטנים שעשויים לשכוח את הקוד, מוטב לצייד אותם בצ'יפים שיסייעו להם בפתיחת הדלת בלי להסתבך עם קודים.

התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת כניסה

התקנת קודן לדלת נעשית בעזרת טכנאי. הטכנאי ימשוך חשמל מהנקודה הקרובה אל הדלת ויתקין את הקודן על גבי הדלת.

הוא יתקין את הרכיב שאמור להגיב לקודן שזה המנעול החשמלי או האלקטרו מגנט בתוך הדלת כך שכעבור שעתיים פלוס מינוס הוא יסיים את מלאכת ההתקנה.

לרוב אתם גם תבחרו את הקוד הרצוי במהלך ההתקנה אלא אם כן אתם לא רוצים שהטכנאי ידע מה הקוד הנבחר, או אז יהיה עליכם לקבוע אותו בעצמכם או לאחר סיום העבודה, כאשר ברוב המקרים תהיה זו החלפה של קוד קיים.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מערכות אבטחה לעסקים.

איך מחליפים קוד בקודן דלת?

פעמים רבות עולה צורך בהחלפה של הקוד במערכת. לשם כך צריך פשוט לעיין בחוברת ההוראות של הקודן כאשר ברוב המקרים יהיה שם כל המידע הנדרש. בכל מקרה, תמיד אפשר להתייעץ עם איש מקצוע או מתקין קודן.

בכל מקרה תמיד כדאי להחליף את הוקד בקודן אחת לשנה וכך תוכלו למנוע שחיקה לא אחידה של לחצני הקודן מה שעשוי להסגיר רמזים על הקוד שלכם עבור אנשים שאתם לא הייתם רוצים שיכירו את הקוד שלכם.

התקנת קודן לדלת

מחיר התקנת קודן לדלת כניסה

המחיר להתקנת קודן אינו קבוע הוא משתנה על פי מצב התשתית כמו גם על פי מהיקום בו מבקשים לקבוע את הקודן.

התקנה סטנדרטית של קודן עולה בין 800 ₪ ל – 1000 ₪ כאשר ברוב המקרים זה יכלול גם את המנעול, גם את עבודת התשתית וגם אחריות לשנה.

במצב אשר בו מדובר בעבודת תשית מסובכת או כאשר יש צורך בהסתרת הכבלים, המיר ישתנה בהתאם והוא יעלה עוד כמה מאות שקלים.

בדלתות שם אין אפשרות להתקין מנעול חשמלי, יהיה צורך בהתקנה של אלקטרו מגנט מה שייקר עוד את העבודה ב – 50% נוספים.

בהתקנה של קודנים שם ישנה כבר תשתית של מנעול חשמלי קיים, מחיר ההתקנה של הקודן יעמוד על כ – 500 עד 600 ₪.

סוג עבודה מחיר הערות
התקנה סטנדרטית 800 ₪ ל – 1000 ₪ כולל מנעול, עבודת תשתית ואחריות לשנה
התקנה כאשר כבר יש תשתית של מנעול חשמלי קיים 500 עד 600 ₪  

איך מתקינים קודן לדלת?

ההתקנה של הקודן היא לא סיפור גדול. מדובר בתהליך שהוא די פשוט. מדובר בעבודה שתארך בין שעה וחצי עד שלוש שעות כאשר הדבר תלוי הן בסוג ההתקנה הרצויה והן בתשתית הנדרשת לקודן. ברוב המקרים המתקין ימשוך חשמל מהנקודה הקרובה לדלת והוא יתקין ספק כוח בהתאם לעוצמת המתח הנדרשת לקודן.

השלב הבא הוא התקנה של רכיבי הנעילה שזה כולל מנעול חשמלי או אלקטרו מגנט בדלת ואת הקודן הוא יתקין לצד המנעול. אפשר לחצוב בקיר ולקבוע את הקודן בצורה שהיא לא תבלוט כלפי חוץ זה כמובן יעלה את המחיר.

קו החשמל עובר בתוך תעלות או בתוך הקיר.

לסיכום

אנחנו במיי סקיוריטי מציעים שירותי התקנת קודן לדלת ועוד מגוון שירותים בתחום מערכות האבטחה, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

Rate this post
על מה דיברנו:
my security
my security

חברת my security מבית עתיד חשמל - מספקת שירות 360 בכל מה שקשור לתחום האבטחה והמיגון ומתחייבת לשירות מקצועי ומסביר.
במהלך השנים, למדנו את הצרכים של לקוחותינו והתאמנו חבילות ומחירים משלמים לכל כיס - הכול במטרה שתרגישו בטוחים במקום שהכי שלכם - הבית.
אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן