חוקי פרטיות ומצלמות אבטחה בייתיות

בשנת 1981, הוחל חוק הגנת הפרטיות המפרט בין היתר את נושא מצלמות האבטחה וצילומם של בני אדם עם או בלי ידיעתם. חוק הגנת הפרטיות מצלמות אבטחה מדבר על צילום בבתים פרטיים, במרחב הציבורי, במקומות בהם מתאספים קטינים (לדוגמא בתי ספר או מתנ"סים), ועוד. הפרה של חוקים אלו נחשבת לעבירה פלילית של ממש, ומסיבה זו על כל אדם שמעוניין להתקין מצלמות אבטחה להכיר אותם היטב ולשקול את צעדיו בהתאם. 

חוק הגנת הפרטיות מצלמות אבטחה בבית או במרחב הציבורי

חוק הגנת הפרטיות מצלמות אבטחה עוסק בעיקר בסיכוי שאותם צילומים עלולים להפוך לסוג של מאגר מידע שישמש גורמים זדוניים בכדי לעקוב ולנצל הזדמנויות על מנת לפגוע במצולמים השוהים במקום. אם כן, הנה מה שכדאי לדעת על צילומים פרטיים בבית או במרחב הציבורי:

 

אין סיבה שתוותרו על הבטחון שלכם

חוק הגנת הפרטיות מצלמות אבטחה הוא בהחלט מעט מסורבל, אבל שזה לא ירתיע אתכם. לכל אחד מגיע להרגיש הכי בטוח בעולם בביתו הפרטי, לדעת שבית העסק שלו מוגן ושכל האלמנטים החשובים והיקרים לו בטוחים גם הם. כך אם גם אתם מחפשים מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה החיפוש שלכם מסתיים ממש כאן! 

בטחון בבית מצלמות

My Security מזמינים אתכם ואתכן להיעזר בנו בכדי להתאים את מצלמות האבטחה הטובות ביותר לבית או לעסק שלכם! אז למה אתם מחכים? השאירו לנו פרטים ובהקדם האפשרי אחד מאיתנו ייצוג עמכם קשר לקבלת פרטים נוספים, על מנת שנוכל ליצור את האסטרטגיה המושלמת בהתאמה מלאה לצרכים והדרישות שלכם.