להזמנות חייגו

מערכות אזעקה לבית

השאירו פרטים להצעה מהירה!

המלצות

מידע נוסף

החיים שלנו היום שונים לחלוטין מכפיש היה בעבר. אם בעבר ידענו שכאשר אנחנו עוזבים את הבית למשך זמן ארוך, כדאי להשאיר אור בבית, לדאוג שמידי פעם הוא יכבה, ידענו לבקש מהשכנים להיכנס מידי פעם כדי להפיח רוח חיים בביתך ואולי אפילו להפעיל מוסיקה כאשר כל זה מתוך מטרה ליצור תחושה כי יש דיירים בבית ואין מצב להיכנס ולפרוץ.

היום זה כבר לגמרי מיותר. כי היום הכול מתועד, מוסרט, מוקלט ומצולם. תחום האבטחה קבל תנופה של ממש כאשר אנחנו יודעים היום כי כל מעשה שאנחנו עושים מצולם מן הסתם. אם זה על ידי מצלמות ברחוב ואם זה על ידי מצלמות של החנויות ואפילו על ידי מצלמות רכב.

יש היום בתים רבים שדואגים אף הם להתקנה של מערכות אזעקה לבית וזאת על מנת להבטיח לעצמם שקט נפשי ויכולת לדעת מה קורה בשטח הפרטי שלהם גם אם הם לא נוכחים בפועל באופן פיזי במקום.

מערכת אזעקה לבית – אין מחיר לשקט ובטחון!

מערכת האזעקה נועדה להעניק לנו תחושה של שקט ושל ביטחון כאשר יש לנו את האפשרות לעקוב ולדעת בכל רגע נתון מה נעשה בבית שלנו.

גם אם אנחנו שוהים בארץ רחוקה, נוכל לשלוט באמצעות מערכת בית חכם על כל הנעשה בתוך הבית וכמובן לראות ולעקוב כי אכן הכול כשורה ואין מי שמנסה לנצל את ההיעדרות שלנו מהבית.

בעבר היו מערכות האזעקה פחות מתוחכמות והגנבים המתוחכמים ידעו איך לנטרל אותם ולמנוע מהם להתריע על הפריצה. היום זה כבר כמעט בלתי אפשרי.

יש את המצלמות הנסתרות ויש את המערכות החכמות כאשר אלה יכולים בהחלט להעניק שקט נפשי מושלם ולאפשר לנו ליהנות בכל מקום שם אנחנו נמצאים מרוגע ושלווה ביודעינו שהבית נשאר מוגן, שמור ובטוח.

אין כמעט מי שיהיה מוכן להסתכן ולפרוץ למקום שם ישנה מערכת אזעקה.

איך מערכות אזעקה לבית פועלות?

מערכות האזעקה פועלות בטכניקות שונות. יש את מערכות האזעקה המזהות תנועות חשודות המוגדרות מראש כאשר הן פשוט יתריעו בכל פעם כאשר יש אדם שנכנס אל הבית.

מדובר לרוב באזהרה קולית או התראה המגיעה אל האפליקציה בנייד. כך יכול בעל הבית לדעת בכל רגע נתון מה נעשה בתוך ביתו והאם יש מישהו שנכנס למקום ללא רשותו.

מערכות אזעקה לבית

כיצד לבחור מערכת אזעקה לבית פרטי?

הבחירה במערכת האזעקה הביתית היא לא כל כך קלה. יש היום הרבה מאוד אפשרויות ובטווח מחירים רחב מאוד. האדם אמור להגיע לבחירה שהכי מתאימה לו ולבית שלו בהתאם לצרכים האישיים שלו.

קיים טווח רחב של מחירים בתחום הזה של מערכות אזעקה לבית וחשוב להיצמד גם לזה כדי שהמערכת הנבחרת בסופו של דבר תבטיח את התוצאות האיכותיות באמת.

סוגי מערכות אזעקה לבית

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי התקנה של מערכת אזעקה ביתית הפכה לכמעט סטנדרט. בחלק מהבתים כבר נעשית הכנה במהלך הבנייה כאשר מכינים את התשתית של מערכת האזעקה.

תכנון נכון של מערכת האזעקה תוביל לכך כי אכן המערכת תתריע ברגע האמת בלי כל פספוסים ומנגד לא יהיו התרעות שווא שמטרידות לחינם את בני הבית.

יש מערכות אזעקה שונות וחשוב לבחור את זו שתתאים לבנה הבית, להרגלי החיים של בני הבית ולהיקף השימוש במערכות. ככל שהמערכת תהיה מותאמת יותר הרי שההנאה מהמוצר תהיה טובה יותר.

במערכות האזעקה נשעה שימוש במגעים מגנטיים בדלתות ובחלונות. יש שימוש במצלמות, יש צופר ויש גם לוח מקשים שנועד לשימוש לצורך תכנות, נטרול של מערכת האזעקה וכן הלאה.

מערכות אזעקה לבית

סוגי גלאים של מערכות אזעקה

כאשר מדובר במערכת אזעקה לבית לא מדובר רק במערכת שנועדה להתריע ולהגן עלינו מפני גניבות. מערכת האעזקה מצוידת בכמה וכמה גלאים כאשר כל אחת מהן יש לה את המטרה המיוחדת שלה ונועדה להגן עלינו מפני גורמים שונים.

הגלאים הקיימים הם –

  • גלאי עשן
  • גלאי בטיחות
  • גלאי מים
  • גלאי מצוקה

כל גלאי אמור להתריע ברגע שהוא מגלה מצוקה מהסוג המסוים עליו הוא למעשה מופקד. כך שאפשר לדעת ברגע האמת כאשר פורצת שריפה בבית או כשישמנה הצפה של מים מסיבה כלשהי או כל בעיה בטיחותית אחרת הקורית במבנה.

במערכות האזעקה חובה גם שתהיה סוללת גיבוי לכל מקרה של הפסקת חשמל או ניתוק יזום של מערכת החשמל שזוהי פעולה שכל פורץ מתחיל עלול לעשות.

איך לבחור מתקין מערכות אזעקה?

כאשר אתם באים לבחור חברה או איש מקצוע שיתקין עבורכם את מערכת האזעקה אתם חייבים לשים לב לפרמטרים הבאים.

  • אמינות – אמינות זה הדבר הראשון שעליו חובה לשים לב. אחרי הכול אתם מאפשרים לאיש המקצוע להיכנס אל תוך הבית ולהתקין בו את כל המכשירים שהוא רואה לנכון. לא תמיד אתם יודעים בדיוק מה המשמעות כשל כל מכשיר ואם לא יהיה זה אדם אמין זה עלול להיות מסוכן.
  • ניסיון – חשוב שאיש המקצוע יהיה אדם בעל ניסיון שכבר עשה כמה וכמה התקנת מערכות אזעקה. כאשר יש למתקין את הניסיון הנדרש הוא יודע איך וכיצד לבצע את העבודה בצורה הכי מושלמת. הוא יתכנן את כל הפרטים מראש כדי לוודא כי אכן כל אזורי הבית יהיה מכוסה באמצעות מערכת האזעקה.

היכרות עם התחום

התחום הזה של מערכות האזעקה הוא תחום שהולך ומתרחב כל הזמן עוד ועוד. כל הזמן יוצאים לשוק מערכות חדשות ואמצעי בטיחות חדשים מה שמעמיד את המתקינים בפני אתגר, ללמוד ולהכיר כל מוצר. רק מתקין כזה שמגלה בקיאות בכל התחום הזה ייטיב לבחור עבורכם וגם להתקין עבורכם את המוצר הנכון, הבטוח והמבטיח ביותר.

מחירון התקנת מערכות אזעקה מתחיל באזור של 1500 ₪ וזה עשוי לטפס עד סכומים של 5,000 ₪ ויותר.

לסיכום

אנחנו במיי סקיורטי מתמחים במערכות אזעקה לבית ובמגוון שירותים בתחום מערכות האבטחה, השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

Rate this post
על מה דיברנו:
my security
my security

חברת my security מבית עתיד חשמל - מספקת שירות 360 בכל מה שקשור לתחום האבטחה והמיגון ומתחייבת לשירות מקצועי ומסביר.
במהלך השנים, למדנו את הצרכים של לקוחותינו והתאמנו חבילות ומחירים משלמים לכל כיס - הכול במטרה שתרגישו בטוחים במקום שהכי שלכם - הבית.
אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

Call Now Buttonחייגו עכשיו דילוג לתוכן