מערכות אזעקה מומלצות

קבלו הצעה משתלמת!

המלצות

קבלו הצעה משתלמת!

אזעקה מומלצת

אילו מערכות אזעקה מומלצות לבית ולעסק?

ישנם מוצרי מדף רגילים אותם ניתן לרכוש בדיוק כמו שהם, ומצד שני יש כאלה שלא – אלמנטים שצריך להתאים אישית לצרכי הלקוח ותנאי הסביבה בה הוא נמצא. אחד מהם, הוא מערכת האזעקה. ישנן מערכות אזעקה מומלצות רבות ובכל יום צצים עוד ועוד חידושים בתחום שמטרתם להעצים את תחושת הבטחון וההגנה שאנחנו מקבלים באופן כמעט אוטומטי לאחר התקנת המערכת. העניין הוא, שכל אדם מתגורר בבית שונה ומנהל אורח חיים משלו, כך שהצרכים משתנים מאדם לאדם.

עם זאת, בהתקנת מערכת האזעקה יש לקחת בחשבון שינויים אפשריים בעתיד; גידול במספר הנפשות בבית, שיפוצים והרחבות, בניית מרפסת הדורשת אולי גם התקנה של המערכת בחוץ, ועוד. הדרך היחידה לוודא שהמערכת שנבחרה מותאמת ככפפה ליד ללקוח וצרכיו, היא להתייעץ עם איש מקצוע שיגיע למקום ויבחן את הסביבה, ימצא את הנקודות האסטרטגיות והנכונות ביותר להצבת המצלמות והגלאים ואף יתקין את המערכת.

כיצד מתבצע תהליך בחירת מערכות אזעקה מומלצות

אז מאיפה מתחילים? נראה שהתהליך מעט יותר מסובך ממה שחשבתם, ואתם לגמרי צודקים. מערכות אזעקה מומלצות אי אפשר לבחור סתם כך! יש לעבור על כמה שלבים בכדי לבחור את המערכת הטובה ביותר עבורכם:מערכות אזעקה לבית

  • יש להתייעץ עם יועץ מיגון עוד בשלב ההתחלתי של השיפוץ או הבנייה, בכדי לתכנן את פריסת המערכת ברחבי המבנה. יתבצע סיקור כולל של נקודות התורפה של הבית, קומות עליונות אם יש, כמה פתחים יש לבית, כניסות צדדיות, מיקום הבית ועוד. בנוסף לכך יש לקחת בחשבון את תנאי החצר; צמחיה גבוהה, דרכי גישה, בעלי חיים בבית ובחצר.
  • במידה ומדובר על תכנון מערכת אזעקה בבית פרטי או בדירה, על המערכת להתאים לאורח החיים של דיירי הבית. לדוגמא, מערכת המתאימה לאנשים שנוהגים לטייל הרבה בעולם, שומרי שבת ועוד.
  • נשאל את עצמנו האם התכנון כולל מערכת שתפעל בכל זמן (גם כשדיירי הבית נמצאים במקום) או מערכת פשוטה יותר אותה מכבים כשנכנסים הביתה ומפעילים כשיוצאים. ניתן כמובן גם לשלב בין האופציות, הכל תלוי בדרישות, הצרכים והשקט הנפשי שמעוניינים בו.
  • עניין נוסף שיש לקחת בחשבון בהתאמת המערכת לתנאי הסביבה, היא בחירת לוח הבקרה המתאים למספר האזורים ו\או הגלאים שמתכננים להתקין. ישנן מערכות המאפשרות שליטה על מקסימום שמונה אזורים, ומערכות מתקדמות המכסות גם למעלה ממאה אזורים.
  • במידה ומדובר בעסק או בבית עם חצר, מומלץ גם להתקין גלאים ומצלמות בחוץ בכדי להוות הרתעה מפני פורצים פוטנציאליים, או להקליט אותם במידה והחליטו להוציא לפועל את תכניתם הזדונית. מובן שכדאי לדעת שיש הבדל בין גלאי ומצלמות חוץ וכאלו המותקנות בפנים, שכן בחוץ על המוצרים להיות עמידים בפני מזג האוויר ומפגעים פוטנציאליים רבים יותר.
  • לאחר ההתקנה של מערכות אזעקה לבית מומלצות יש לבצע מספר בדיקות על מנת לוודא שהמערכת מתפקדת כשורה. אחד הצעדים החשובים ביותר שיש לבצע הוא כמובן לחבר את מערכת האזעקה למוקד מקומי, שיקבל דיווח בעת התרעה ויספק מענה מהיר. במקרים מסוימים, מדובר בצעד שיכול להציל חיים.

התקנת מצלמות אבטחה לבית

הבטחון שלכם מעל לכל

אנחנו בחברת My Security יודעים שאין דבר שחשוב לכם יותר מהבטחון האישי שלכם. מסיבה זו, שמנו לנו למטרה ליצור את מערכת ההגנה המושלמת עבור כל אחד מלקוחותינו, עם שירותי התאמה וכמובן התקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק על פי צרכי הלקוח. אין ספק שבשוק ישנן מערכות אזעקה מומלצות רבות, אבל לא סביר לחשוב שדווקא המערכת היקרה והמתקדמת ביותר היא זו שתתאים לכם. אנחנו כאן כדי לייעץ, להתאים ולעזור לכם לבנות את רשת ההגנה הפרטית שלכם.

 

5/5 - (5 votes)
Call Now Button050-800-4094