מצלמת אבטחה הכי טובה

כך תבחרו מצלמות אבטחה הכי טובות לעסק

עכשיו, סוף סוף כשהגשמתם את החלום ופתחתם את העסק שתמיד חלמתם עליו, אתם רוצים לא רק להרוויח ממנו כסף אלא גם לשמור עליו מכל משמר; על המלאי, על הכסף, על התכניות. הדרך לעשות זאת היא לבחור מבין מצלמות אבטחה הכי טובות לעסק, את הדגם המתאים ביותר לצרכים והדרישות שלכם וכמובן, לאופי העסק. במאמר שלפניכם נכווין אתכם כיצד לבחור את מצלמות האבטחה הטובות והמתאימות ביותר לעסק שלכם, כך שכאשר תניחו את הראש על הכרית במיטה בביתכם, תוכלו להירדם במהרה ולישון שנת לילה מעולה, בידיעה שהחלום הגדול שלכם מאובטח ומוגן. 

כמה דברים שכדאי לדעת על התקנת מצלמות אבטחה הכי טובות בעסק שלכם

בשנת 1981 שוחרר חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, יחד עם החוק להגנת הפרטיות. שני אלו עוסקים באיסור פגיעה בפרטיותם של בני אדם ללא ידיעתם והסכמתם. כך, לא מספיק לבחור מצלמות אבטחה הכי טובות יש גם ליידע על כך את העובדים, וגם את הלקוחות (על ידי שלטים לדוגמא). את מצלמות האבטחה מתקינים במרחבים כלליים כגון חדר האוכל, לובי, רחבי החנות, חנייה וגינה אם יש, ועוד. אין להתקין אותם בחדרי שירותים, חדרי הנקה, חדרים פרטיים (לדוגמא בבתי מלון).מצלמת בטחון לבית

אחת הדילמות הגדולות כשמדובר בהתקנת מצלמות אבטחה, נוצרת כאשר אחד העובדים או השותפים נתפס גונב מהעסק. השאלה שנוצרת היא מה בעצם חזק יותר – הזכות לקניין המעסיק, או הזכות לפרטיות? במקרה ועולה חשד לגבינה או שמא נמצא צילום המוכיח את דבר הגנבה, הזכות לקניין קודמת. אם ישנו חשד ועדיין אין מצלמות אבטחה בשלב זה בעסק, ניתן להתקין אותן ללא ידיעתו אך ורק אם מדובר בחשד למעשה פלילים.

כעת, כשאתם מכירים את החוקים ויודעים מהו דינו של עובד שגנב, הגיע הזמן לדבר על בחירת המצלמה:

ללכת לישון בראש שקט

איך לבחור מצלמה מתאימה לבית

הן בעלי עסקים ובעלי בתי אב בישראל, כולם מעוניינים בדבר אחד; ללכת לישון בלילה בראש שקט וללא כל דאגות. בדיוק על הצורך הזה, עונות מצלמות אבטחה הכי טובות המגיעות במגוון רחב של אפשרויות שיוצרות את אותה תחושת בטחון הנדרשת כל כך. את התקנת מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה יבצעו המומחים למצלמות האבטחה, שנמצאים ממש כאן במרחק השארת פרטים. כל אחד מהם ישמח לחזור אליכם בהקדם, ולהתאים את מערכת האבטחה המושלמת עבורכם. 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *