מצלמת אבטחה על בניין

איך מתבצע תהליך התקנת מצלמות אבטחה לבניין

בין אם מדובר בבניין מגורים או בניין משרדים, התקנת מצלמות אבטחה לבניין היא עניין קריטי וחשוב עבור תחושת ההגנה והבטחון של כל הנמצאים במקום. הבעיה היא, בעיקר כשמדובר בבניין מגורים, שאי אפשר סתם כך להחליט שמתקינים מצלמות אבטחה במקום. אם מדובר בבניין מגורים פרטי יש לוודא שכל הדיירים אכן מאשרים את התקנת המצלמות החדשות, שכן אם אין רוב מספק אסור על פי חוק לבצע את ההתקנה.

אין ספק שלאינטרקום יש יתרונות משלו ועל כך יסכימו דיירים בכל מבנה משותף בכל רחבי העולם, אך הבעיה שלא תמיד הוא יכול למנוע פריצות ונזקים שעלולים להתרחש מחוץ לבניין. איכשהו, על אף המאמצים הרבים, הגורם העוין ימצא את הדרך להכנס (בין אם לעלות על קוד הגישה או פשוט לנהוג באלימות כלפי דלת הכניסה האומללה), ואין שום גורם הרתעה שיוכל לגרום לו לשקול לוותר על צעדיו. 

כמה דברים שכדאי לדעת על מצלמות אבטחה לבניין

עכשיו נניח שאותו גורם עוין הגיע לבניין ובו מצלמות אבטחה נראות לעין. ברגע שיבין שצופים בו, ייתכן שיחליט לחזור על עקבותיו ולוותר על מעשה הזדון שתכנן. מצד שני, מצלמות אבטחה לבניין יוכלו גם להיות קומפקטיות וכמעט נסתרות, כך שבמידה ויקרה משהו, ניתן יהיה לפחות לשלוף את סרטוני ההקלטה ולהתחקות אחר עקבותיו של הגורם הזדוני. הכל עניין של בחירה אישית, ולאחר שיחליטו דיירי הבית על סוג המצלמות הטוב ביותר, אפשר יהיה להתקדם לשלבים הבאים:התקנת מצלמות אבטחה על הבית

מהן המצלמות המומלצות ביותר?

מצלמת IP לבניין

כיום ישנם דגמים רבים של מצלמות אבטחה לבניין והכל תלוי בדרישות והצרכים שלכם. עם זאת, אנחנו במיי סקיוריטי ממליצים דווקא על התקנת מצלמות ip שהן מצלמות קומפקטיות ומתקדמות המחוברות לרשת הביתית. המצלמות חדות ומתקדמות ומאפשרות להפעיל את ההקלטה גם דרך הסמארטפון, כך שאם יש חשד לגורם עוין, נציג הבית יוכל לפעול במהירות לפני שהמשטרה והרשויות יגיעו למקום.

נשמע לכם טוב? בואו לשמוע עוד פרטים על התקנת מצלמות אבטחה לבניין ולהזמין אותנו לפגישה. יחד, נצא לסיור בבניין המדובר ונמצא את הנקודות האסטרטגיות הטובות ביותר להצבת רשת הבטחון החדשה והמתקדמת שלכם ושל שאר הדיירים.